Uitlaat of katalysator aan vervanging toe?
Laat een defecte uitlaat of katalysator met of zonder roetfilter vervangen bij Carteam Autobedrijf van den Berg. Niet alleen voor uw eigen veiligheid en rijcomfort, maar ook voor uw omgeving. En om de auto APK goedgekeurd te krijgen, moet de uitlaat of katalysator in goede staat zijn.

Functie van de uitlaat
De uitlaat of katalysator voorkomt geluidshinder door het lawaai van de motor te dempen. Hij verbetert de prestaties van de motor door de juiste tegendruk te bieden en vermindert de milieubelasting door via een chemische reactie schadelijke stoffen in onschadelijke om te zetten.
Om deze taken naar behoren te kunnen vervullen is het belangrijk dat het uitlaatsysteem nauwkeurig volgens fabrieksspecificaties is samengesteld.
Zekere keus, ook voor de uitlaat
Voor een katalysator en/of roetfilter kunt u kiezen tussen Retro (ruil) of een nieuwe van originele fabriekskwaliteit.
Als u een uitlaat bij Carteam Autobedrijf van den Berg laat monteren weet u voor 100% zeker dat deze uitlaat aan alle voorwaarden voldoet om optimaal te functioneren.
Vraag of afspraak
Vraag of afspraak over de uitlaat?
0318-461297
Veelgestelde vragen over de uitlaat
Video over de uitlaat
Betaalbare tarieven
Bij autobedrijf Carteam Autobedrijf van den Berg in Wekerom betaalt u alleen wat u nodig heeft: goed en betaalbaar onderhoud.
Haal- en brengservice
Autobedrijf Carteam Autobedrijf van den Berg in Wekerom houdt u mobiel, ook als uw auto in onderhoud is. Met een huurauto of gratis haal- en brengservice binnen de regio.
A-Merk onderdelen
Is vervanging van onderdelen nodig? Dan gebruiken we alleen onderdelen van A-kwaliteit.
De zekerheid van BOVAG
Autobedrijf Carteam Autobedrijf van den Berg in Wekerom is aangesloten bij BOVAG. Een wel zo prettig idee.